RICCARDO LUCQUE

zakladatel

Svou gastronomickou kariéru odstartoval v 16-ti letech. Od roku 1993 pobýval devět let v Anglii, pracoval v restauraci Zafferano. V Londýně se stal výkonným vedoucím šéfkuchařem řetězce pěti italských restaurací. Svoji kariéru přenesl také na nějakou dobu do New Yorku. Od roku 2002 žije v Praze, kam přišel původně jako šéfkuchař restaurace Square. O tři roky později otevřel svoji první restauraci Aromi v Mánesově ulici. Následovala La Finestra in Cucina a bistra La Bottega.

ONDŘEJ RÁKOSNÍK

spoluzakladatel La Collezione

Po dokončení hotelové školy v Klánovicích odešel Ondřej do Anglie, kde studoval obor Business Administration na obchodní škole a zároveň sbíral zkušenosti v různých restauracích. V průběhu svého pobytu v Británii často podnikal cesty do Itálie, kterou si zamiloval. Po návratu do Čech působil v restauraci Square na Malostranském náměstí, kde se poprvé setkal s Riccardem Lucque. Rokem 2005 začíná jejich spolupráce, když Ondřej Riccardovi pomáhá při otevření restaurace Aromi na Vinohradech a o čtyři roky později, již jako spolumajitelé, otevírají restauraci
La Finestra in Cucina v centru Prahy.

ONDŘEJ RÁKOSNÍK & RICCARDO LUCQUE

 spoluzakladatel & zakladatel sítě La Collezione 

           ROMAN KINTLER 

          Šéfkuchař

       kintler@labottega.cz

 

Andrea Hrdličková

General manager
hrdlickova@labottega.cz
+420 608 240 871

Ihned po studiu hotelové školy se Andrea vydala za prací do zahraničí. Zkušenosti nasbírala ve Španělsku, Švýcarsku a později i na Novém Zélandě. Po návratu se přesunula do Prahy a nastoupila do restaurace Pasta Fresca, kde působila deset let. Od září 2016 je součástí týmu La Bottega Linka na pozici manažerky.

                                        DARINA Keniyzová

    manager