ITALSKÝ CATERING
z produkce Aromi a La Finestra

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě. Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost.

COFFEE BREAK

Potřebujete-li připravit v kanceláři coffee break, nabízíme Vám lahodnou kávu Gianni Frasi, jejíž nezapomenutelnou chuť si můžete vychutnat pouze v našich restauracích anebo prostřednictvím našich cateringových služeb. Váš coffee break doplníme o čerstvé croissanty, domácí foccaciu, crosttatu a další italské speciality.

SLAVNOSTNÍ koktejl

Pokud byste chtěli Vaše hosty překvapit slavnostním koktejlem nechte si od nás připravit studené, teplé či sladké kanapky, doplněné o servis skvělých koktejlů nebo degustaci vína.

RAUT A SLAVNOSTNÍ GALAVEČEŘE

Pokud máte zájem o raut, objednejte si ho právě u nás. Jedině od nás dostanete servírovaná jídla z tradiční pánve Padellone, ochutnáte pravou domácí salsicciu, italské uzeniny a šunky od našeho přímého dodavatele Domenica Celliho. Čerstvé ryby a italské steaky Fiorentina. Před hosty vám připravíme nezapomenutelné risotto nebo pastu. A na závěr budete moci ochutnat široký sortiment tradičních italských dezertů.

DÁRKOVÉ KOŠE

Rádi bychom vám či vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bistra La Bottega. Připravíme pro Vás dárkový koš dle Vašeho výběru nebo Vám s výběrem pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů a produktů na stránkách ebottega.lacollezione.cz

KUCHAŘSKÉ KURZY

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery.

Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata. Kurzy vaření probíhají v prostorách nového ateliéru Laboratorio, Scuola di cucina v Krocínově ulici.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Připravili jsme pro Vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek v restauraci Aromi nebo La Finestra, na nákup v bistrech La Bottega nebo na naše kuchařské kurzy.

Všechny druhy poukázek lze zakoupit přímo ve výše uvedených restauracích nebo bistrech. Poukázky jsou nepřenosné a nevratné.