Služby

DÁRKOVÉ KOŠE
 

Rádi bychom vám či vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bistra La Bottega. Připravíme pro vás dárkový koš dle vašeho výběru nebovám s výběrem pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů a produktů na stránkách ebottega.cz

KUCHAŘSKÉ KURZY
 

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery.

Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata. Kurzy vaření probíhají v prostorách naší školy vaření Laboratorio, Scuola di cucina v Krocínově ulici.

DÁRKOVÉ POUKAZY
 

Připravili jsme pro vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek ve všech našich restauracích Aromi, Amano, La Finestra in Cucina a v bistrech La Bottega Linka, La Bottega Bistroteka a La Bottega di Finestra

Všechny druhy poukázek lze zakoupit přímo ve výše uvedených restauracích a bistrech nebo na webu ebottega.cz. Poukázky jsou nepřenosné a nevratné.

Vyberte si hodnotu od 500 - 5000 Kč. Máte-li doma náš voucher a nestíháte ho uplatnit, rádi vám prodloužíme jeho platnost v restauraci.