La Bottega linka

La Bottega Linka je pátým přírůstkem do italské rodiny bister La Bottega.
V Lince se vše točí kolem velmi zvláštní X - Oven trouby, ve které se denně připravují jídla ze stálého menu, čerstvé ryby a steaky na dřevěném uhlí. Umístění této La Bottegy má určitý historický důvod. Budova byla v minulosti proslulá jako jedno z nejznámějších pražských lahůdkářství v meziválečné éře. Linka je mixem něčeho staromódního s něčím novým a tvoří koktejl plný výrazných chutí a italské autenticity v samém srdci Prahy.

Již čTVRTÉ bistro La Bottega Linka z dílny Riccarda Lucqueho

Linka je bistro a obchod s italskými delikatesami, které nabízí pouze ty nejkvalitnější produkty a lahodná jídla. La Bottega Linka byla otevřena v září 2016.

Přijďte ochutnat domácí Altamurský chléb, salámy, prosciutto, sýry, dezerty a těstoviny, čerstvé ryby a steaky se skvělými italskými víny. A na závěr si vychutnejte i tu nejlepší italskou kávu od pravého mistra Gianni Frasiho.

DOMÁCÍ TĚSTOVINY

V sesterském obchodě s bistrem La Bottega Tusarova každý den vyrábíme denně několik druhů čerstvých těstovin. K jejich výrobě, kromě raviol, používáme výhradně semolinovou mouku.

ČERSTVÉ PEČIVO

Každý den pečeme také čerstvé pečivo z italské mouky. Naši pekaři jsou opravdovými experty na Pane di Altamura a přírodní kvásek.

SALÁMY A ŠUNKY

V naší nabídce najdete Salami di Cinta Senese, Salami al tartufo (lanýžový), kančí salámy a několik druhů mortadelly. Náš hlavní dodavatel masa, Domenico Celli, pro nás produkuje také domácí prosciutto, tzv. Fiocco di Prosciutto.