NOVINKY V MENU

Proč byste se k nám měli těšit? Protože jsme pro vás připravili hned několik novinek na menu, kvůli kterým se vyplatí vážit cestu do La Bottega Linka. Je to tak! Naše menu se rozrostlo o šest nových chodů a každý jeden z nich vskutku stojí za to. Tak si je pojďme pěkně postupně představit, ať víte na co se těšit a co bude cílem vaší cesty za gastrozážitky.

Začneme tradičně snídaní. Co je nového na lístku? Vejce do skla není nutno dlouze představovat. Protože kdo je jednou ochutnal, moc dobře ví, že jsou luxusní a co teprve vejce do skla s pažitkovým máslem, parmazánovými krutony a cherry rajčátky. 

A nebo si dáte raději pečená vejce se šunkou, sýrem cottage, pažitkou a růžovým pepřem?

Chcete, aby váš den začal sladce? Pak si objednejte naše vafle s višněmi, svěží mátou, tvarohem, limetkou a čokoládou. Je to slast v puse a trošku návyková záležitost.

Takovou štědrou LA BOTTEGA snídani si dáte jen v Lince. Už jste o ní slyšeli? Vyslyšeli jsme vaše přání a připravili vskutku bohatou snídani, která uspokojí i ty nejnáročnější hosty. A co je její součástí? Máslo; domácí chléb; domácí paštika; mini hot dog s domácí hořčicí a smaženou cibulkou; fazole cannellini; vařené vejce; prosciutto cotto; italský salám; sýr Asiago a smoothie.

A nyní přejděme ke dvěma novinkám, které najdete v Linka menu. Dejte si talíř letní dovolené u moře. Přesně tak chutná polévka připravená z korýšů s focacciou a česnekovým aioli. Pokud máte rádi bujabézu, tak je tato polévka přesně pro vás. 

I milovníci těstovin se mohou těšit na jednu novinku a tou jsou ravioli plněné salsicciou se špenátovou omáčkou, sýrem stracciatella, sušenými cherry rajčátky a citronové beurre monté.

Zatím se mějte krásně a vidíme se v La Bottega Linka, na kávě, snídani, obědě, večeři či drinku. A nezapomeňte ochutnat některou z novinek na menu. Udělejte si gastro siestu! My momenty s dobrým jídlem a pitím v Lince prostě milujeme.